PHILOSOPHOBIA kolejnym zespołem Ostrów Rock Festival w 2024 roku!

Już w tegorocznym line upie widniała nazwa Philosophobia, niestety zespół zmuszony był odwołać swój występ. Byliśmy zawiedzeni tą sytuacją, ale dziś możemy ogłosić, że grupa Philosophobia wystąpi na ostrowskim festiwalu w przyszłym roku!

Ostrów Rock Festival

11/5/20231 min read

Kiedy tydzień przed tegoroczną edycją Ostrów Rock Festival, grupa Philosophobia zmuszona była odwołać swój występ, byliśmy totalnie zawiedzeni, sfrustrowani i można by użyć jeszcze kilku gorszych określeń, ale... PHILOSOPHOBIA wystąpi na Ostrów Rock Festival 2024! Ten międzynarodowy zespół muzyków, z doświadczeniem w takich grupach jak Mekong Delta, Pain Of Salvation, Kamelot, Wastefall, Perzonal War, Annihilator, Paul Di'Anno, już dziś zameldował się w hotelu festiwalowym, aby nikt i nic nie zablokowało im występu w 2024 roku . Panie i Panowie, dowodzona przez Andreasa Ballnusa - Philosophobia - kolejnym zespołem Ostrów Rock Festival edycji 2024!

Grupa zamelduje się w składzie Kristoffer Gildenlöw / Bass, Alex Landenburg / Drums, Domenik Papaemmanouil / Vocals, Andreas Ballnus / Guitars, Tobias Weißgerber / Key i na pewno zaprezentuje materiał z nowej płyty, która ma się ukazać w marcu 2024.