Legendarny ZERO HOUR wystąpi na Ostrów Rock Festival !

Na jedynym koncercie w Europie wystąpi ZERO HOUR! Grupa wystąpi w Polsce, na Ostrów Rock Festival! To jedyna okazja by zobaczyć zespół na scenie poza Stanami Zjednoczonymi, przybycie ZERO HOUR do Ostrowa Wielkopolskiego, uważamy za coś niezwykle magicznego i sensacyjnego! Zapraszamy na Ostrów Rock Festival 2024!

Ostrów Rock Festival

10/26/20231 min read

Zero Hour
Zero Hour

Założony w 1993 roku przez braci bliźniaków Jasuna Tiptona i Troya Tiptona, w San Francisco (USA), zespół Zero Hour, to dziś legenda prog metalu. 6 płyt studyjnych, a ostatnia nagrana po wielu latach ciszy ("Agenda 21"), znów przywróciła Zero Hour do życia.

Nie ma już w grupie jednego z braci - Troya, którego zastąpił dobrze znany basista Seventh Wonder - Andreas Blomqvist. Wokalista Erik Rosvold nie stracił nic ze swojego doskonałego głosu i nadal przekazuje emocje w sposób kosmiczny! Świetny perkusista Roel van Helden, mający doświadczenie również z innych grup (m.in. Powerwolf, Subsignal, Sun Caged i kilku innych...), pasujący idealnie do Zero Hour, brzmi perfekcyjnie! Jest i ON - główny mózg zespołu - Jasun Tipton, prog metalowy wirtuoz, którego gra na gitarze jest wyjątkowa, szalona, a kiedy trzeba subtelna i wyważona. Jasun Tipton to jeden z tych skromnych gitarzystów, których zawsze będziemy pragnąć słuchać.

Na jedynym koncercie w Europie zobaczymy ZERO HOUR! Grupa wystąpi w Polsce, na Ostrów Rock Festival!

To jedyna okazja by zobaczyć zespół na scenie poza Stanami Zjednoczonymi, przybycie ZERO HOUR do Ostrowa Wielkopolskiego, uważamy za coś niezwykle magicznego i sensacyjnego! Zapraszamy na Ostrów Rock Festival 2024!