DZIĘKUJEMY !

Dziękujemy za liczne przybycie na OSTRÓW ROCK FESTIVAL 2023! Jest w nas organizatorach wiara, że dwudniową imprezę, wspominać będziecie z uśmiechem na twarzy, a wszystkie doznania muzyczne, towarzyskie i wszelkie inne, z festiwalem związane, długo będą te uśmiechy Wam utrzymywać!

Ostrów Rock Festival

8/3/20231 min read

Dziękujemy za liczne przybycie na OSTRÓW ROCK FESTIVAL 2023!

Jest w nas organizatorach wiara, że dwudniową imprezę, wspominać będziecie

z uśmiechem na twarzy, a wszystkie doznania muzyczne, towarzyskie i wszelkie inne, z festiwalem związane, długo będą te uśmiechy Wam utrzymywać!

Była to bez wątpienia przełomowa edycja ostrowskiego festiwalu, pewnie najlepsza, choć absolutnie nie umniejszam artystom poprzednich edycji! Zorganizowana na większą skalę, z większym rozmachem i największym dotąd budżetem. Dziękujemy Wam za przybycie!

NAJSZCZERSZE DZIĘKUJĘ, Dziękujemy za Waszą obecność, Jesteście Wspaniali!

Jest sporo osób, którym należą się podziękowania, ale bojąc się, że kogoś pominę, pozwólcie że podziękowanie będzie zawarte w jednym zdaniu.

Wszystkim Sponsorom, Dobrym Duszom, Życzliwym i Szczerym Przyjaciołom Festiwalu, Fotografom, Muzykom, Technikom, Nam samym, Członkom Stowarzyszenia Ostrowskie Progi, Zieleni Miejskiej, Hotelowi Borowianka

i Wszystkim tym, których nie wypisałem, ale wiedzą, że nam pomogli – WIELKIE, OGROMNE DZIĘKUJĘ!

Prezes Stowarzyszenia "Ostrowskie Progi"

Robert Wojcieszak