BOKKA uzupełnia skład Ostrów Rock Festival!

Believe ostatecznie nie wystąpi w Ostrowie. Z powodów osobistych zmuszeni byli oddać miejsce w składzie ostrowskiego festiwalu. Tę lukę wypełni BOKKA! Witamy BOKKA na pokładzie Ostrów Rock Festival!

Ostrów Rock Festival

6/4/20241 min read

BOKKA uzupełnia skład Ostrów Rock Festival!

Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 4 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów. Niebanalne podejście do tworzenia wizerunku i muzyki, wykorzystywanie nietuzinkowego, często składającego się z przypadkowych przedmiotów instrumentarium, szybko stało się znakiem rozpoznawczym BOKKI. Potencjał grupy błyskawicznie dostrzeżono poza granicami kraju co skutkowało zagraniem na scenach najważniejszych imprez w Europie, m.in. brytyjskiego The Great Escape, czeskiego Colours of Ostrava, niemieckiego Reeperbahn czy holenderskiego Eurosonic, a następnie w klubach w Brukseli, Pradze czy Budapeszcie. Przyszedł czas na Ostrów Rock Festival!

BOKKA od ponad 10 lat zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do wizerunku, żywiołowymi koncertami, woltami stylistycznymi - od nostalgicznego debiutu zauważonego przez Pitchfork, poprzez energetyczny album “Don’t Kiss And Tell”, kosmiczny “Life On Planet B”, na apokaliptycznym “Blood Moon” kończąc. Pozostając anonimowi działają na własnych, unikalnych zasadach.